עינת גרוס - ברונר היא הבעלים של מכון מראות אסטרטגיה לפתרונות הדרכה, אימון ותמונות. בעלת תואר שני מטעם הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון. כ-שלושה עשורים של ניסיון בהדרכה חוויתית ופרקטית. פיתחה הכשרות קצרות, עיניניות וישימות בניהול זמן, הכשרת מאמנים, ועוד. מאמנת עסקים ומחפשי עבודה. ההדרכות והאימונים משולבים בתמונות אומנותיות, שגם נמכרות במכון. המכון עובד בשיתוף פעולה עם עשרות ספקים פר פרויקט. 
פסיכולוגית, מספר רישום בפנקס הפסיכולוגים: 5231

המכון מארח את האומן ד"ר בני גרוס. הוא דור שני לצלמים, בעל דוקטורט בפסיכולוגיה. תמונותיו מאופינות בתפיסת הרגע האותנטי, המועצם והיפה באדם. כבר בתחילת דרכו האומנותית החליט, שלא לצלם את רגעי החולשה והמסכנות של האינדיבדואל. תמונותיו מאופינות  גם בעיבוד מושקע בכלים טכנולוגיים מתקדמים. יחד עם זאת, חשוב לו לשקף בתמונותיו את המציאות כפי שנתפסה בעין המצלמה במקום ליצור מציאות שלא היתה ולא נבראה באותו זמן ומקום.  

בין לקוחותינו

אודות

משרד הביטחון

חברת החשמל

הרצאות חוויתיות בפני מאות אנשים, בתחום הרשתות החברתיות. סדנאות פנים ארגוניות בנושא לחץ ושחיקה וניהול זמן

בתי ספר

ניהול פרויקטים כמו כחול לבן ונתיב האור, הרצאות וסדנאות בחדרי מורים כמו ניהול צוות, ניהול זמן, ניהול קונפליקטים, כתיבת אמנה בית ספרית, כתיבת תוכניות עבודה, הכנה לחירום ועוד.

משה שרון

מאות עסקים קטנים שעברו הכשרת מאמנים ואימון עיסקי. חלקם צמחו והפכו להיות מוסדות גדולים ומוכרים בפני עצמם.

בכירים

אלפי מתאמנים שמצאו את עבודת חייהם בזכות אימון למציאת עבודה במכון מראות אסטרטגיה. 
עשרות מנהלים שבחרו להתאמן בניהול צוות, תקשורת בין אישית, שיווק ועוד
 מכון מראות אסטרטגיה הוא ספק משרד הביטחון מספר 83998739. סיפקנו למשרד הביטחון הרצאות וסדנאות נטוורקינג ורשתות חברתיות, מגמות בשוק העבודה, הכשרת מאמנים, אימונים למיתוג עצמי, כתיבת קורות חיים וריאיונות עבודה.
עולם המים
סדנת ניהול זמן לצוות המנהלים והמדריכים המקסימים 
העברת קורסים במכללות בנושאי ניהול שינוי, חדשנות ויצירתיות, ניהול צוות, ניהול הביצועים, מוטיבציה, שירות לקוחות, שיווק, מכירות, פרזנטציחה אפקטיבית, בניית קריירה, גיוס כח אדם ועוד