מציאת כיוון לפעמים יש תחושת בלבול או חסימה ביכולת להסתכל על האופק. שוב לא ברור מה הכיוון ומה המיקוד. המצב דומה להתבוננות דרך משקפת, שהפוקוס שלה מקולקל. מנסים למקד, אבל ממשיכים לראות במעומעם. ניתן לחכות להתגלות ולהתבהרות. אך לפעמים אימון למציאת כיוון מקצר תהליכים. 
אימון עיסקי במראות אסטרטגיה כולל בניית כיוון ואסטרטגיה, גזירת דרכי פעולה ובניית תוכנית עבודה וליווי.
כמו כן, ניתן לרכוש שירותי ייעוץ שיווקי, ניהול השיווק וכתיבה שיווקית.
*כתיבה שיווקית כוללת שירותי כתיבת פוסטים בפייסבוק, כתיבת ניוזלטרים, ניסוח מיסרונים, העלאת תכנים לאתר החברה, יצירת מבצעים, ניסוח מכתבי שיתוף פעולה, ריאיון בוובינר, ניהול עמוד פייסבוק ועוד.
חלום הממלכה, הוא חלום משותף להרבה בעלי/ות עסקים מתחילים. בחלום הם רואים את עצמם מעסיקים עובדים רבים ומזכירה. יש להם משרד יפה והם יושבים על כיסא מנהלים גדול ומרווח.
כשהם נשאלים-ומה אתם עושים? התשובה היא: כלום.... זהו הרגע שכדאי לעבור מפנטזיה למטרה!
כדאי להגיע לאימון עיסקי, לרסק חלומות במקום להתרסק במציאות, ולגבש אסטרטגיה המבוססת על הסתכלות מעצימה במראה. העוצמה היא בתוך עצמך! הסתכלות במראה, איתור עוצמות, החצנתם ומציאת המפגש עם המטרות שלך - זאת שיטת אסטרטגית המראה לכיבוש העולם
happy, happy, emoticon, smiley, face
בוידיאו, אמה גרינברג בעלת אינדקס העסקים של ראשון לציון http://businessrishon.co.il בפרגוניישן מכל הלב לעבודת כתיבה שיווקית של מכון מראות אסטרטגיה 

הלקוחה מצידה, נטליה מפרנץ סטייל,החליטה לשלם יותר מהתשלום שקבענו על כתיבה שיווקית ושלחה מייל זה! "שמתי לב שאת כתבת יותר מדף, אני רוצה לשלם את ההבדל, תודה רבה על עובדה יפה, ביי שבת שלום".
את עבודת הכתיבה המדוברת, בקטלוג העסקים של ראשון לציון, ניתן לראות כאן http://goo.gl/1EbwGa 


טיפ לבעלי ובעלות עסקים: בקטלוג יש לוח פירסום חינמי -מומלץ לממש את ההזדמנות!

מה הבגד ים עושה במקרר?
כתבה - עינת גרוס - ברונר

עד שנרכשים הרגלים חדשים, מאוד קל לשכוח את העשייה הנדרשת מול המטרה.
תזכירי מטרות, הם אלמנטים שעוזרים לזכור את המטרות ברגע האמת.
הנה דוגמה למציבים מטרות בתחום המשקל וההופעה החיצונית. במידה ואתם נמנים על השואפים למשקל נמוך יותר, הנה מספר דוגמאות לתזכירי מטרות שיעזרו לכם לזכור את מטרתכם ברגע האמת:
את ההליכה היומית בת חצי שעה ניתן להצמיד להליכה יומית שבמילא מתבצעת. למשל ניתן להוסיף רבע שעה של הליכה, להליכה עם הכלב. ההליכה עם הכלב תזכיר את המשך ההליכה הנדרשת ותשמש כתזכיר מטרה.
 
תרגילי שיווי משקל ניתן לבצע כשמחזיקים את הצינור בגינה. קיבעו לעצמכם כלל: בכל פעם שאתם מחזיקים את הצינור בגינה, עימדו על רגל אחת. עמידה על רגל אחת (ואחר כך על הרגל השנייה כמובן) במשך 5 דקות ביום משפרת את שיווי המשקל. התרגיל חשוב במיוחד לבני 50 ומעלה.
 
לגבי אכילה: הכניסו למקרר בגד שאתם מעוניינים לחזור ולהצליח ללבוש. הבגד מזכיר מייד את האוכל שרצוי לאכול ברגע האמת. יש שמכניסים למקרר חליפה שכבר לא מצליחים להיכנס אליה  ויש שמכניסים למקרר את ה...בגד ים.

הנה פעילות שתעודד אותך לבנות לעצמך תזכיר מטרה
 
תזכיר המטרות שלי
 
 
מטרה שלי______________________________________________________
 
 
מה אני צריכ/ה לעשות______________________________________________
 
 
מה אני שוכח/ת לעשות_____________________________________________
 
 
מה ישמש כתזכיר מטרה עבורי________________________________________
 
 
 בהצלחה!
טיפ שיווק
כדאי להכניס אלמנט של משחק לשיווק שלך!
היום משחק משווק! ניתן לראות את זה בפופולריות של תוכניות הריאליטי. באמצעות משחק הריאליטי משווקים אנשים, למידה, שירה, אוכל וציוד אוכל ועוד.
מראות אסטרטגיה מקיים את הכלל של נאה דורש ונאה מקיים ומשתתף באירוע ומשתתף באירוע Math TLV. זהו אירוע מצא את מטמון האומנות. זוהי חלק מאסטרטגית השיווק שלנו. 
רוצה שנחשוב יחד כיצד להכניס את המשחק לשיווק העסק שלך?
אפשר לפנות אלינו באופן ישיר או למלא את הפרטים ונחזור אליך.
בהנאה!
שאלות מתאמנים
שאלה: הופעתי בעיתון הארץ! האם מותר לי לפרסם קטעים מהכתבה אודותי ברשתות החברתיות ובאתר שלי?
תשובה: ראשית, מזל טוב! לא קל להגיע לעיתון ממוסד המופץ בפורמט קשיח. שנית, בוודאי! ציטוטים מכתבה עליך בעיתון עם ציון נאות של מקור, עושה שירות מעולה של פירסום למקור ולך. 
שאלה: אנחנו רוצים שלחברה שלנו יגיעו רק לקוחות מאותו סוג. לכן אנו מסתמכים על פה לאוזן ואיננו מעוניינים בפירסום.
תשובה: טעות! חברה המסתמכת על פה לאוזן שקורה מעצמו, מסכנת את עצמה בקריסה פתאומית. הוכח כבר במחקר, שתהליך פה לאוזן האורגני, מתפתח באופן ליניארי ואז קורס ביום אחד, ללא שום הודעה מוקדמת.
על מנת להאיץ תהליכי פה לאוזן, יש לפרסם לקהל שלך ולשמור איתו על קשר. הקהל שלך מופצץ בפירסום ואם לא יקבל תזכורת ממך, הוא ישכח אותך ברגע האמת, גם אם ממש לא התכוון לכך. פשוט יש יותר מדי מתחרים על התפיסה שלו וחברתך אינה הראשונה שצצה לו כאופציה, כשהוא צריך את המוצר שלך. לכן יש להקפיד ולפרסם לקהל שלך, על מנת להאיץ תהליכי פל"א!


 

וובינר היסטורי

טיפ לבעלי ובעלות עסקים:
כבר דאגת לזמן איכות שלך עם עצמך? 
בתוך כל הריצה של החיים, לסיים עוד ועוד משימות, לפעמים כדאי לקחת פסק זמן, להיות עם עצמך ולראות דברים באור חדש.

רוצה טיפים שיגיעו ישירות למייל שלך בחינם?
רוצה להתייעץ?
יש רק למלא את פרטייך בתיבה האדומה שלמטה והכל בדרך אלייך!

טיפים שמגיעים למייל שלך, משמשים כמתזכרי מטרות ומעלים את הסיכוי לעיסוק שלך בקידום יעדיך ומטרותיך, גם אם המייל לא באמת ייקרא או ייפתח!
המלצה מאת אירנה רפפורט מקבוצת אמסלם טיולים הבינלאומית. https://www.facebook.com/amsalem.tours/?hc_ref=NEWSFEED
טיפ לכתיבה יצירתית:
​יצירתיות, הרבה פעמים מיוחסת ליצירת יש מאין. אך למעשה, סוג כזה של יצירתיות,  כמעט ולא קיים. יצירתיות כזאת, אולי היתה בבריאת העולם. כיום, החדש, נבנה על בסיס הישן. כמעט הכל, נבנה על בסיס של דברים שכבר היו כאן קודם. "אין דבר חדש תחת השמש" אמר קוהלת. אנו לא יוצרים יש מאין, אלא נטבח חדש של הקיים. לכן, אם אין לכם השראה, צרו אותה. למשל, קחו שני דברים ראשונים שנתפסים לכם בעין, ומיצאו קשר חדש בינהם. ואחר כך קשר נוסף. ועכשיו, תתחילו לכתוב! בהצלחה!