במכון מראות אסטרטגיה ניתן להזמין הרצאות, סדנאות, תמונות, וובינרים ואימונים לגיל השלישי. כדאי ליצור קשר כבר עכשיו לתיאום וקבלת פרטים נוספים!

כשמגיעים לגיל השלישי ויודעים שכל מה שרצינו בגיל הראשון והשני הושג, התחושה היא של סגירת מעגל ושלמות.

על מנת להגיע לגיל השלישי עם תחושת שביעות רצון, כדאי לחזות מראש את החיים בגיל השלישי. כבר בגיל השני, מומלץ לחשוב על חיי הזוגיות, הפנאי, הבריאות, הכלכלה, הסבאות והסבתאות הרצויים. לפעמים התכנון ישליך על צעדים מעשיים שיש להתחיל בהם מראש.
הוידיאו מתוך וובינר שנערך עם הגב' שושנה ברונר, שפיקחה על חינוך מבוגרים במחוז דרום. בריאיון בדקתי איתה מה חשוב כדי להפוך למנהיגה? לשמור על המנהיגות?
ריאיון שכל מנהל ומנהלת יכולים ללמוד ממנו.

אפשר ללמוד ממך? רוצה להשאיר מורשת?
רוצה שאערוך איתך וובינר שיוקלט וישאיר עקבות?
יש לך קרוב משפחה שוובינר כזה יתאים?

כדאי ליצור קשר כבר היום לתיאום וקבלת פרטים נוספים! 

 
אחד האתגרים הגדולים בגיל השלישי הוא בהשארת מורשת. אשתף אותך בסיפור האישי שלי בבעיה ובדוגמה להתמודדות איתה. אבי, צבי ברונר ז"ל הפקיד בידינו את סיפור השואה והשקום האישי שלו ואנו רואים זאת כחלק מהצוואה שלו, להמשיך לזכור ולהנציח את הסיפור שלו כחלק ממאמצי ההנצחה הכלליים של ישראל והעולם כולו.
האתגר בהנצחה מובא כבר בהקדמה לספר שכתב והפיץ בקרב המשפחה:
"ביום ראשון 22.12.96 התחלתי להדפיס (במכונת הדפסה ידנית שהיתה בשימוש עד המצאת המקלדת, המחשב והענן-ע.ג.) את זכרונותיי שכתבתי פעמיים: לראשונה בפולנית, באפריל 1945 בהיותי בבית היתומים בלובלין שבפולין. את הזכרונות שכתבתי בשפה הפולנית, נאלצתי להשמיד בעת מעבר הגבול מפולין לצ'כיה, מאחר שהתחזינו ליוונים ואסור היה שימצא בידי חומר המזהה אותי כיהודי. בשניה כתבתי בעברית במרץ 1951 שלוש שנים אחרי עלייתי ארצה, בהיותי בבית הספר המקצועי של חיל האוויר במפרץ חיפה.
בעת הדפסת החומר, אנסה לערוך אותו מחדש, מאחר ובזמן כתיבתו הייתה שפתי ויכולת הביטוי בעברית די דלים. כמו כן אשלים את קורות משפחתינו עד יציאתי לגמלאות.
בזמנו כתבתי את זכרונותיי, מתוך חשש, שבמשך השנים אשכח פרטים מהמאורעות אותם עברתי בעיקר בתקופת השואה. כעת אני מדפיסם למען ילדי, נכדי ולמען הדורות הבאים, כחלק מהפרסומים העולמיים על השואה...."