שיווק שיתופי לעסקים  

קבוצת שיתוף עסקי שמטרותיה הן:
1. לבנות אסטרטגיה מנצחת לעסק שלך
2. לקבל ולהפעיל כלים לשיווק העסק שלך
3. להיות חלק מקבוצת כח לקידום העסק שלך
 
כעסק קטן, קשה להתקדם לבד. התחרות גדלה והמשאבים הנדרשים לשיווק הן בזמן והן בכסף גדלו, מעבר ליכולת של רוב העסקים הקטנים, לשאת בהם לבד.
 
שיווק שיתופי לעסקים נעשה באמצעות קבוצה הנפגשת אחת לשבועיים למשך שעתיים בבית דגן או באחד העסקים של המשתתפים. במשך כל מפגש מתאמים טקטיקות שיווק, עושים נטוורקינג, שיתופי פעולה, משתמשים בכח הקבוצתי לקידום הדדי, חלוקה בהשקעות, סיכונים והוצאות, המרצה ותמיכה, וקבלת הסבר ותירגול על כלים חדשים לקידום העסק. 
 
בנוסף,  כל משתתף  מקבל פגישה אישית בת שעתיים לבניית  אסטרטגיה עיסקית.
 
הקבוצה משתמשת בכח הסינרגטי שלה, לעשות ביחד יותר ממה שכל אחד מצליח לעשות לבד. הקבוצה מאפשרת לקבל את היתרונות של ארגון גדול, בצד שמירה על החופש שלך כבעלים של עסק עצמאי. הקבוצה מאפשרת לך להתקדם באופן אישי ועסקי, מקום להתייעץ בו ולחלוק את האתגרים והבעיות, לעשות סיעור מוחות ולהגיע לפתרונות יצירתיים וחדשניים, להעלות את המוטיבציה שלך, לשווק באופן נעים, מעניין וקל יותר בהשקעה קטנה יותר ולהרוויח יותר.
 
המחיר הוא 950 ש"ח כולל מע"מ למפגש אישי בן שעתיים ושישה מפגשים קבוצתיים בני שעתיים. 
 
אודות המנחה
עינת גרוס-ברונר, בעלים של מראות אסטרטגיה, תואר שני מטעם הפקולטה לתעשייה וניהול בטכניון, מאמנת עסקית, בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות המניבות רווחים למשתתפיהם.
להרשמה ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר 
0507428550 mirrorstrategy@gmail.com
או להשאיר פרטים ונחזור אליך במהירות 
 

אומנות השיווק בתוך הרשת העיסקית שלך 

מפגשי השיווק  מתאימים לכל סוגי העיסוקים. ובכל זאת, למרות ששני אנשים מגיעים בדיוק מאותו תחום עיסוק, אחד מצליח יותר מהשני. האם זה רק בגלל הבדלים במקצועיות או שיש גם הבדלים בהתנהלות בתוך הרשת העסקית?
מתוך התבוננות באומני הנטוורקינג גיליתי מספר סודות שגרמו לאנשים לפנות ולהפנות אליהם יותר:
א. לא להיות אנטיפט, סוציופט וכד'.
ב. לדאוג למדרג מחירים. מוצרים ללא עלות, או בעלות נמוכה מאפשרים הכרות איתך ועם מוצריך, לפני המעבר להשקעה כספית גדולה יותר. יתר על כן, מחירים נמוכים מאפשרים גם לעניים מרודים יוכלו למצוא משהו לרכוש ממך כי הם משתדלים לעשות איתך נטוורקינג.
ד. לדאוג להבליט אנשים שממליצים על מוצריך וגורמים להם להפוך לבאזזזזזזזזזז ברשת.
ג. לדאוג לקנות מאחרים ברשת העיסקית שלך, לעזור להם ולהפנות אליהם אנשים.


 בהצלחה בעולם השיווק השיתופי!

המלצות
המיפגשים של עינת גרוס כבר מזמן הפכו לשם דבר.
אלו לא מיפגשים רגילים. אצלה למעשה למדתי את כל רזי הנטוורקינג.
עינת מעבירה את מיפגשיה במיומנות מיוחדת ובהמון סבלנות גם לחברים חדשים שמגיעים.
תודה לך עינת על מפגשים מיוחדים אלו אצלך ומזמינה אני את כל מי שעדיין לא היה פשוט לרוץ ולהירשם.
איריס 
הסופרוומן


השתתפתי בקבוצת רישות עסקים בהנחיית עינת, במכון מראות - אסטרטגיה. הייתה פגישה מצויינת, רבת משתתפים.
עינת בהתנהלותה יוצרת אווירה מצויינת של פתיחות וקבלה במקביל למיקוד בעסקים. מאוד יצירתית, ויוצרת מהלכים מעניינים ובלתי שגרתיים במהלך המפגש.
כבר בהגיעי עינת דאגה לקבל אותי בזרועות פתוחות ולהכיר לי את המשתתפים. הרגשתי כאחת מהקבוצה למרות השתתפותי פעם ראשונה במפגשים אלו.
אני מודה לעינת על ההזדמנות שנתנה לי וממליצה לכל מי שרוצה לקדם את העסק שלו להגיע למפגשים אלו.

עירית מימון.
פלדנ - קואצ'.  
טיפים לנטוורקינג
במפגשי נטוורקינג נוהגים בעלי/ות עסקים להיפגש, להציג את עצמם, העסק שלהם ואת סוגי הלקוחות, ספקים ושיתופי פעולה שהם מחפשים. להלן מפורטים טיפים להגדלת התנובה ממפגש נטוורקינג. 
 
פיתוח גישת נטוורקינג
תפיסה בסיסית על ההפניות ככסף שיווקי תגרום למוכנות רבה יותר של השקעת משאבי זמן וכסף. בבסיס תפיסה זאת עומדת ההנחה, שהנותן מקבל. כשאדם משקיע משאבים בהפניה למישהו אחר, הוא בעצם משקיע משאבים בשיווק. נמצא שמי שמפנה, בטווח הארוך מקבל יותר הפניות. 
יש אמרות ומחשבות שכדאי להימנע בפיתוח רשת של קשרים כמו: "איני מקצוען בהפניות", "איני נפגש עם אנשים", "אני לא צריך אף אחד מהמוצרים והשירותים ברשת", "אין ברשת הזאת קשרים רלוונטיים עבורי".  

אלו מחשבות תוקעות שמולידות מציאות שמאשרת את הגישה הזאת. בנוסף, זאת דרך פשוטה לפטור את האדם מחשיבה על האחר ולהפיכתו לטפיל קבוצתי.  

ככל שיש בקבוצה יותר אנשים עם גישת נטוורקינג, הקבוצה חווה סינרגיה של נתינה, קבלה ותוצאות עיסקיות לכל אחד מחבריה. חשוב לפתח גישת נטוורקינג בה כל אחד מחברי הקבוצה חושב מה ולמי ניתן להפנות. קישור תמידי במחשבה של הרשת לחיים האישיים של כל אחד מחברי הקבוצה תיצור תיווכים רלוונטיים.

מתנות לחגים ואירועים
רבים נוהגים להגיע לאירועים ולארוחות חג,  עם מתנה למארחים. ההמלצה היא לחשוב נטוורקינג בנוגע למתנות. חישבו ממי ברשת תוכלו לרכוש את המתנה. מתנה יכולה להיות מוצר או שובר קניה לשירות. 
קניית מתנה מאחד מחברי הרשת נחשבת להפניה. רכישה זו עוזרת באופן ישיר ומיידי לבעל העסק ממנו רכשתם.
רכישה זו עוזרת גם  באופן עקיף לבעל העסק. כשבעל המתנה יפתח את המתנה לעיני כל המשתתפים תיווצר עבור בעל העסק חשיפה נוספת. הנוכחים באירוע ילמדו לחשוב על המוצר המסוים כעל מתנה אפשרית, וילמדו יותר על בעל העסק כשתספרו עליו במשפט קצר.

לרשום במשך כל החודש הפניות ותודות 
במהלך מפגש הנטוורקינג יש סבב של הפניות ותודות בו המשתתפים משתפים את הנוכחים בנוגע לפעילותם בין המפגשים. נמצא שלאנשים יש קושי לזכור בדיוק למי הפנו, את מי פגשו וממי קיבלו הפניות. מומלץ לרשום במשך כל החודש הפניות ותודות על מנת שאפשר יהיה לעשות הצגה מסודרת בזמן המפגש.
דוגמאות לדיווח בסבב זה: מפיקת האלבומים הודתה לעוסקת בהפעלות לימי הולדת, על ההפניה בנוגע להפקת אלבום. בעלת חברה לייצור מוצרי קוסמטיקה, דיווחה על קשר שיצרה בין מרצה לארגון. בעלת חברת השמה אינטרנטית בשיטת חבר מביא חבר הודתה להפניות הרבות לאתר.
אנשים שנפגשו לפגישת הכרות מעמיקה יותר-אחד על אחד סיפרו על למידה חדשה מהמפגשים. כמו כן צוינו אירועים חברתיים. למשל ציינו חתונה בין שני אנשים שהכירו במפגשי הנטוורקינג ועוד.

תעביר/י את זה הלאה 
קיבלת הפניה-תעביר/י את זה הלאה. קבלת הפניה יוצרת שפע של כסף ושמחה. אל תאגרו שפע, אלא צרו שפע. אגירה יוצרת היתקעות. העברה יוצרת דינמיקה של יש בשפע לכולם. לאדם שמקבל הפניה  כדאי להודות למפנה בכל במה אפשרית. הודיה זאת מאפשרת חשיפה למי שהשקיע בך. כמו כן, כדאי לאדם שקיבל הפניה וכתוצאה מכך פיתח את העסק שלו, להשתמש במשאביו החדשים גם כדי לעזור לאחרים ברשת להתפתח באמצעות מאמץ מכוון ליצור הפניה  לאדם נוסף ברשת. מדיניות אישית של "להעביר את זה הלאה " מגדילה את תחושת השפע ברשת ומבטיחה ספירלה עולה ומתרחבת של הפניות.

אודות הכותבת
עינת גרוס-ברונר הינה הבעלים של מכון מראות אסטרטגיה למפגשי שיווק שיתופי לבעלי ובעלות  עסקים, הדרכה, אימון וייעוץ עסקי, אימון וייעוץ לקריירה, סדנאות ניהול זמן, גיל שלישי, מנהיגות והכשרת מאמנים/ות.
למה נטוורקינג?
הרי יש כל כך הרבה צורות שיווק דיגיטליות!
לאורך כל הסטורית השיווק, יש ממצאים עקביים המצביעים על השפעה מועטה של הפרסום על קבלת החלטות של הצרכנים, ביחס להשפעה של פל"א (פה-לאוזן). הפירסום עוזר יותר לשימור לקוחות מאשר להבאת לקוחות חדשים. הדברים נכונים במיוחד לעסקים קטנים, בעלי תקציבי שיווק זעירים.
רוצה טיפים ועידכונים בהקשר לנטוורקינג?
רוצה להירשם לקבוצת נטוורקינג בבית דגן?
                                                   רק צריך למלא את תוכן הפניייה בטופס שלהלן ונענה בהקדם!